Несколько тысяч пассажиров не могут вылететь из аэропорта «Киев»

01 июля 2018 Воскресенье
10

Тысячи пассажиров не смогли вовремя вылететь из аэропорта «Киев» 1 июля.

В частности, задерживаются рейсы авиакомпании Bravo Airways греческим Афин, испанского Аликанте и турецкой Анталии, о чем свидетельствует онлайн-табло аэропорта.

Также сообщают о существенных задержки в рейсах на Батуми, Милан, Даламан, Тель-Авив и Эрбиль.

Рейс в Анталию должен был состояться в 3:05 по Киеву, но его отложили до 00:00. Рейс на Аликанте отложили до почти 12:00, а на Афины - на 6:00.

Причин задержки в рейсах не называют.

Поделиться:
Комментарии 0

Для того, что бы оставлять комментарии необходимо Войти или Зарегистрироваться

блоги
201
Спортивний Київ +68спортивних майданчиків

Здорова та спортивна молодь є запорукою сильної нації. Лише за останні декілька місяців було прийнято в експлуатацію 68 оновлених шкільних спортивних майданчиків.

370
Welcome to The Matrix

Україна має шанс стати першою державою нового суспільного устрою. Де віртуальний образ «слуги народу» отримує найвищу посаду в державі.

715
Про недолугих і неспроможних, та про розумних і спроможних

Пройшло всього близько місяця від заяв «великих державних діячів», що IT-шники отримують багато, а сплачують податків замало. Ну і що заради справедливості, їх треба «розкуркулити»...

898
Атака дронов

Будущее наступило слишком быстро. И большинство оказалось не готово к новым вызовам. Разнообразные беспилотники, квадрокоптеры и дроны стремительно влетели в нашу жизнь, изменив её навсегда

426
Місто без бар'єрів: як зробити простір комфортним для всіх громадян

Навесні наступного року наберуть чинності нові державні будівельні норми (ДБН), які сприятимуть побудові в країні безбар'єрного середовища для маломобільних груп населення.