Смертельное фото: любительница INSTAGRAM чуть не разбилась насмерть

03 июля 2018 Вторник
39

На одном из верхних этажей многоэтажки на Подоле, на улице Андреевской, девушка решила сделать интересную фотографию на фоне города. Забравшись в заброшенное здание вместе со своими друзьями юная охотница за оригинальными селфи случайно поскользнулась.

К счастью, инцидент закончился удачно, то есть, не смертельно, девушка отделалась тяжелой травмой головы, приземлившись на этаж ниже.

OPENKYIV рекомендует быть осторожнее на посиделках с друзьями на крыше. ​​​​​

Поделиться:
Комментарии 0

Для того, что бы оставлять комментарии необходимо Войти или Зарегистрироваться

блоги
274
Спортивний Київ +68спортивних майданчиків

Здорова та спортивна молодь є запорукою сильної нації. Лише за останні декілька місяців було прийнято в експлуатацію 68 оновлених шкільних спортивних майданчиків.

441
Welcome to The Matrix

Україна має шанс стати першою державою нового суспільного устрою. Де віртуальний образ «слуги народу» отримує найвищу посаду в державі.

966
Про недолугих і неспроможних, та про розумних і спроможних

Пройшло всього близько місяця від заяв «великих державних діячів», що IT-шники отримують багато, а сплачують податків замало. Ну і що заради справедливості, їх треба «розкуркулити»...

1222
Атака дронов

Будущее наступило слишком быстро. И большинство оказалось не готово к новым вызовам. Разнообразные беспилотники, квадрокоптеры и дроны стремительно влетели в нашу жизнь, изменив её навсегда

503
Місто без бар'єрів: як зробити простір комфортним для всіх громадян

Навесні наступного року наберуть чинності нові державні будівельні норми (ДБН), які сприятимуть побудові в країні безбар'єрного середовища для маломобільних груп населення.