В центре Киева появился мурал с летучими мышами

03 июля 2018 Вторник
35

Совладелица бара “Ведьмина гора” на своей странице Facebook объявила про стену с мистическим изображением. Мурал рассказывает нам про древнюю киевскую энергетику, ведь не зря издавно столицу принято считать настоящим “убежищем” для ведьм.

​​​​​​​

Лукавая надпись “Привет из Киева” выполнена в дореволюционном стиле, поэтому для почитателей древней эпохи настоятельно рекомендуем сделать пару фотографий. Также гости могут наведаться в атмосферный бар “Ведьмина Гора”, что расположился возле мурала. Найти можно по адресу: Бульварно-Кудрявська, 9а.

​​​​​​​

Поделиться:
Комментарии 0

Для того, что бы оставлять комментарии необходимо Войти или Зарегистрироваться

блоги
274
Спортивний Київ +68спортивних майданчиків

Здорова та спортивна молодь є запорукою сильної нації. Лише за останні декілька місяців було прийнято в експлуатацію 68 оновлених шкільних спортивних майданчиків.

441
Welcome to The Matrix

Україна має шанс стати першою державою нового суспільного устрою. Де віртуальний образ «слуги народу» отримує найвищу посаду в державі.

966
Про недолугих і неспроможних, та про розумних і спроможних

Пройшло всього близько місяця від заяв «великих державних діячів», що IT-шники отримують багато, а сплачують податків замало. Ну і що заради справедливості, їх треба «розкуркулити»...

1222
Атака дронов

Будущее наступило слишком быстро. И большинство оказалось не готово к новым вызовам. Разнообразные беспилотники, квадрокоптеры и дроны стремительно влетели в нашу жизнь, изменив её навсегда

503
Місто без бар'єрів: як зробити простір комфортним для всіх громадян

Навесні наступного року наберуть чинності нові державні будівельні норми (ДБН), які сприятимуть побудові в країні безбар'єрного середовища для маломобільних груп населення.