В Киеве выпустят комикс “Відьмак. Дім зі скла”

10 июля 2018 Вторник
23

На основе книги "Відьмак", которая завоевала не только украинскую публику, издательство Vovkulaka заключило контракт с американским издательством Dark Horse Comics, выпускающее "Хеллбой", "Чужой" , "Город Грехов". Комикс-релиз "Відьмак. Дім зі Скла" запланирован на вторую половину сентября.

Для Украины выпуск комиксов такого уровня очень большой шаг в развитии культуры и популяризации медиа-продукта за рубежом.

К слову, сейчас ведется разработка одноименного сериала от Neflix, выпуск которого запланирован в 2020 году.

Поделиться:
Комментарии 0

Для того, что бы оставлять комментарии необходимо Войти или Зарегистрироваться

блоги
274
Спортивний Київ +68спортивних майданчиків

Здорова та спортивна молодь є запорукою сильної нації. Лише за останні декілька місяців було прийнято в експлуатацію 68 оновлених шкільних спортивних майданчиків.

441
Welcome to The Matrix

Україна має шанс стати першою державою нового суспільного устрою. Де віртуальний образ «слуги народу» отримує найвищу посаду в державі.

966
Про недолугих і неспроможних, та про розумних і спроможних

Пройшло всього близько місяця від заяв «великих державних діячів», що IT-шники отримують багато, а сплачують податків замало. Ну і що заради справедливості, їх треба «розкуркулити»...

1222
Атака дронов

Будущее наступило слишком быстро. И большинство оказалось не готово к новым вызовам. Разнообразные беспилотники, квадрокоптеры и дроны стремительно влетели в нашу жизнь, изменив её навсегда

503
Місто без бар'єрів: як зробити простір комфортним для всіх громадян

Навесні наступного року наберуть чинності нові державні будівельні норми (ДБН), які сприятимуть побудові в країні безбар'єрного середовища для маломобільних груп населення.